Články


Novinky

Jaro se blíží

21.3.2021

Letaky-2021

Andro-g- schválilo thajsko

21.3.2021

Andro-g-thajsko

Právenka latnatá

21.3.2021

Andropravenka

LogoKontakt

tel.:+420 728 343 616

Email: bud-fit@bud-fit.com

Kamenný obchod se nachází na náměstí v Hranicích.

Adresa:

Masarykovo náměstí 92 
753 01 Hranice I-Město

Mapka

Otevírací hodiny: 

Pracovni-doba

 Dxn

INTERNATIONAL CZ, s.r.o.

je úspěšně řízená z centra Malajsie a uskutečňuje koncepci "One Dragon", "One World One Market" a "One Mind".
DXN dohlíží na celý proces (koncepce One Dragon)- od pěstování houby, jejího zpracování, až po marketingovou činnost zaměřenou na spotřebitele. DXN má řídící systém na světové úrovni, výzkumná a vývojová činnost jsou garancí špičkové kvality produktů a jsou také zárukou úspěšnosti jejích spolupracovníků.DXN má dnes velkosklady a dceřiné společnosti v 38-mi zemích světa. Její výrobky používá více než 4 milióny stálých zákazníků ve 140-ti zemích.

DXN plantáže Ganodermy se pyšní mnohými zvláštními a důležitými rysy při pěstování Ganodermy špičkové kvality:
Vyhovující klimatické podmínky při teplotě vzduchu 26-27 ˚C
Čistá voda, udržovaná na úrovni 7,0-7,9 pH
Čerstvý vzduch
Bio pěstování
Způsob dočasného uspořádání
Rozloha DXN plantáží je 70 hektarů. Je to najvětší plantáž v Malajsii. Patří do Malajského programu Bioplantáže (vyhovují nárokům na certifikované Bioplantáže).

DXN je lídrem na trhu i ve výrobě výživových kapslí. Zkoumá a vyrábí kapsle vlastním bio kultivačním procesem.

Závod DXN na výrobu léčiv se rozprostírá na celkové ploše 34 000 metrů čtverečních a je vybavený nejmodernější technikou. Je to první zpracovatelský závod Ganodermy v Malajsii, který obdržel certifikát TGA  (Seznam látek s léčivými účinky) od Ministerstva zdravotnictví Austrálie.
Dva závody na zpracování Ganodermy se rozprostírají na ploše 42 000 metrů čtverečních a zde, na zařízeních špičkové kvality, se vyrábějí potravinové výrobky a nápoje
Nejnovější výrobní podnik má sektor kosmetiky a zpracování ovocných šťáv a enzymů, přibližně 70 000 metrech čtverečních produkční plochy.

Do celého světa je rozšířena možnost připojení se ke společnosti a bonusový systém pro každého zákazníka (koncepce One Market). Je první firmaMLM , která spustila koncepci Jeden svět, jeden trh - umožňující distributorům, pocházejících z různých zemí, sponzorovat nové distributory na místí nebo mezinárodní úrovni.

Firma a zákazníci mají společný zájem na úspěšném prodeji kvalitních výrobků (koncepce One Mind).

Poslání DXN  - je výzkum a rozvoj směřující k zabezpečení výroby produktů špičkové kvality. Toto úsilí DXN o rozvoj výzkumu vedlo k tomu, že produkty firmy zodpovídají nejvyšším mezinárodním normám a jsou natolik přírodního původu, nakolik je to jen možné.
Rozvojem výzkumu DXN zdůrazňuje svoje dlouhodobé cíle - ochranu životního prostředí a zdraví člověka v každé výrobní fázi.

DXN International CZ - zastupuje v ČR firmu DXN která byla založena v listopadu 2011. Budete-li se podílet na úspěšné budoucnosti i Vy, bude se společnost podílet na úspěšné budoucnosti Vás všech.

Článek čerpán z oficiálního letáku společnosti - Informační leták .

 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se .menu_horni a.kosik_info { color: black; padding-left: 36px; font-size: 14px; background: transparent url(/soubory/system/icon-cart.png) 10px 1px no-repeat; }